НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. Карпати - Спартак (Нальчик, Росія) 2:0 ###

Контрольний матч.

"Карпати" - "Спартак" (Нальчик, Росія) 2:0

Голи: Ощипко 23, Кузнецов 33

«Карпати»: Тлумак, Федецький (Петрівський, 46), Мілошевіч, Тубіч (Є. Тарасенко 46) Ощипко, Ґодвін, Ткачук, Голодюк (Худоб`як, 46), Гурулі (Кожанов, 46), Зеньов (Кополовець, 46), Кузнецов (Батіста, 46).

Вікрив рахунок у зустрічі лівий захисник «зелено-білих» Ігор Ощипко. На 23-й хвилині він підключився до атаки, отримав м’яча і сильно пробив – 1:0.

А за 10 хвилин відзначився вже Сергій Кузнецов. Сандро Гурулі з правого флангу атаки прострілив на форварда, той випередив оборонців і влучно пробив повз голкіпера. До речі, обидва автори забитих голів не брали участі у першому матчі через незначні пошкодження.

Як відомо, нальчинський «Спартак» привіз до Туреччини два склади – основний, а також повноцінну команду потенційних новачків. Проти «Карпат» грала «основа» кавказців.

Наступний матч «зелено-білих» запланований на 29-е січня. Суперником підопічних Олега Кононова буде румунський «Брашов».