НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Спартак (Івано-Франківськ) - Борисфен 1:0. Бліда гра з феєричною кінцівкою ###

Перша ліга.

Спартак (Івано-Франківськ) 1:0 БорисфенОлійник 65   Новак, Українець (Михайлів 35), Кавінський, Ковальчук, Коробкін (Стус 79), Плехтяк, Веприк (Бочкур 33), Веретко, Коцабюк (Олійник 60), Ткачук (І.Ципердюк 77), Ільків   Мусієнко, Твердюк (Дорогань 72), Сахно (Стадник 84), Литовчак (Івлєв 76), Ульяницький, Черній, Клименко (Дмитрюк 72), Сахаров, Єрмоленко, Мостовий, Заворотнюк (Сухомлинов 67)Попередження: Бочкур 68, Олійник 77   Попередження: Сахно 29

На правах господарів іванофранківці одразу спробували заволодіти ініціативою. Щоправда, діяли вони занадто мляво, і захист „Борисфена” без особливих труднощів ліквідовував атаки „червоно-білих”. „Спартак” зумів витиснути лише кілька штрафних, які, втім, були виконані не кращим чином: Веприк, Ткачук і Коробкін вистрілили у „молоко”. Контрвипади гостей були більш зконцентрованими. Апогеєм контргри „Борисфена” став вихід віч-на-віч з Новаком Мостового – господарів врятувала стійка воріт. Лише провівши дві заміни спартаківці заграли агресивніше. У компенсований до першого тайму час вони навіть зуміли вразити ворота Мусієнко, проте дебютний гол у „Спартаку” Владислава Коробкіна відмінили арбітри (офсайд).

І в другому таймі господарі марно шукали шляхів до воріт бориспільців. Гол виник майже з нічого. Передача Веретка з правого флангу здавалася безнадійною, однак неабияку націленість на ворота виявив Андрій Олійник, який незадовго перед тим вийшов на заміну. Цього 23-річного нападника тренери „Спартака” відшукали у складі чемпіона Івано-Франківщини – „Дельті” з Гвіздця. Так от, дебютант івано-франківськогої команди зумів випередити і свого опікуна, і голкіпера „льотчиків” Мусієнка та в падінні головою переправив м’яч у сітку воріт.

Пропустивши гол, гості великими силами рушили відігруватися. На 71-й хвилині міг зрівняти рахунок Твердюк, якому лише в останню мить завадив Бочкур. Атаки „Борисфена” продовжували накочуватися на ворота наймолодшого голкіпера ліги Андрія Новака (йому лише в грудні виповниться 18-ть), однак той зіграв, на диво, надійно, дещо збивши атакуючий запал підопічних Рябоконя. Гадаю, на цього хлопця вже варто звернути увагу наставникам юнацької збірної країни...

На 84-й хвилині тренери бориспільців пішли у ва-банк, замінивши оборонця Сахна на нападника Стадника. Останній майже одразув міг відзначитися, пробивши головою повз ближню „дев’ятку”. А далі сталося несподіване. Господарі, які впродовж 90 хвилин демонстрували аж занадто бліду гру, видали феєричну кінцівку, під час якої могли довести справу і до 3:0 на свою користь. Голеві моменти біля воріт гостей виникали щохвилини. Бориспільців рятувала і стійка воріт, і оборонці, і голкіпер, і... відсутність майстерності у атакуючих гравців „Спартака”. Найреальніший шанс відзначитися мав Веретко, якому просто-напросто не вистачило сил, щоб переправити м’яч у ціль з трьох(!) метрів.