НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Перша ліга. Спартак (Івано-Франківськ) - Закарпаття 0:2. Кушлик перемагає в ювілейній грі сусідів ###

Перша ліга.

Спартак (Івано-Франк.) 0:2 Закарпаття   Кополовець 75, Подробаха 89Новак (Бальчос 56), Бочкур, Кавінський, Ковальчук, Коробкін (Олійник 69), Плехтяк, Ткачук (Українець 80), Веретко, Коцабюк (Ципердюк 67), Габян (Страховський 56), Ільків   Бабенко, Нестерук (Подробаха 46), Чижевський, Браїла, Данаєв (Моргунов 46), Кополовець, Микуляк (Антонюк 46), Пилип, Козоріз, Єсін, Бундаш (Бурий 67, Корнутяк 84)Предупреждения: Веретко 62, Ільків 87   Предупреждения: Браіла 68

На професійному рівні команд двох сусідніх обласних центрів вперше зустрілися у 1956 році. А звітна зустріч вже була 60-ю за ліком. Раніше прикарпатці більше перемагали своїх сусідів, однак зараз вони заледве зводять кінці з кінцями. Тож беззаперечним фаворитом у ювілейному поєдинку були гості з Ужгорода. До речі, наставник закарпатців Петро Кушлик свого цементував оборону івано-франківського „Спартака”, провівши в його складі майже 250 поєдинків. Більшість з них - у першій союзній лізі. Ех, були часи...

Господарі, втім, не збиралися поступатися без бою і, принаймні, намагалися відповідати атакою на атаку. В ужгородців активністю вирізнявся лівий півоборонець Михайло Кополовець. На 12-й хвилині зустрічі він прострілив вздовж воріт і лише дивом Андрій Нестерук, між іншим, вихованець однієї з івано-франківських спортшкіл, не зумів переправити м’яч у ворота. Забігаючи наперед зауважу, що Нестерук, який виступав у рідному місті після десятирічної перерви, нічим більше себе не проявив. Тож не дивно, що у перерві він, а також Данаєв і Микуляк були замінені. Таким чином Петро Кушлик відреагував на доволі кволу гру своїх підопічних у нападі. Господарі мали хорошу нагоду для взяття воріт на 16-й хвилині, коли Коробкін відмінним пасом вивів віч-на-віч з Бабенком Ільківа. Півоборонець „Спартака” не став зближуватися з голкіпером, пробивши на силу, - воротар зреагував.

Взагалі, по тому, як розгорталися події у матчі впродовж години ігрового часу, мала б бути нульова нічия. Можливо, господарі проти такого розвитку подій і не заперечували б, однак закарпатці були налаштовані на максимальний результат. На початку другого тайму в одному з ігрових зіткнень травмувався голкіпер „Спартака” Андрій Новак. Оскільки він заповнює у франківців квоту 18-річних гравців, то тренерам господарів довелося проводити подвійну заміну, випускаючи досвідченого Бальчоса, який тільки недавно одужав після травми, і молодого Страховського.

Бальчос не довго залишався без роботи. Після 70-ї хвилини оборона господарів розсилалась, як карткова хатинка. Спочатку з-за меж карного майданчика потужно пробив Козоріз. Його удар голкіпер „Спартака” парирував, однак на добивання першим встиг Бурий, але й його постріл воротар відбив. За хвилину віч-на-віч з Бальчосом вийшов Кополовець, і знову воротар не пропустив м’яча у власні ворота. Однак проти ще однієї спроби півоборонця „Закарпаття” і він був безсилий: Кополовець переправив шкіряну кулю у ворота після прострілу з правого флангу Бурого.

„Спартак”, зібравши сили, спробував влаштувати щось на кшталт, штурму воріт гостей. Однак ще один провал франківських оборонців розставив усе по місцях: Подробаха, опинившись віч-на-віч з Бальчосом свого шансу не втратив. „Спартак” поступається у третьому поспіль домашньому поєдинку.